poniedziałek, 30 grudnia 2013

Kropla inspiracji vol.16

Już jest po błogim świątecznym lenistwie, tyle przygotowań, biegania, gotowania i już ....pstryk zaraz świętujemy Nowy Rok:)))))))))) Jak ten czas szybko mija...Ja chciałabym tylko by ten 2014 nie był gorszy od poprzedniego :))))) i to mi wystarczy, choć miał trudne momenty, przyznaje, ale przecież to te dobre i te złe chwile budują człowieka i sprawiają, że staje się on silniejszy...To był mój pierwszy rok blogowania (choć nie cały) ale to taki skromniutki debiucik :))))))
2013 to dla mnie rok  wielu zmian, wymarzonych podróży, nie oszacowanych strat tych Najbliższych....poznawania nowych ludzi... jedni przeminęli i są lepszym bądź gorszym wspomnieniem, inni zostali i stali się Przyjaciółmi :)))))
To był kolejny rok Naszej wspaniałej miłości i rozmów o przyszłości, którą staramy się kreować realizując przy tym marzenia... rok pierwszych razów- pierwsza noc we własnym m, pierwszy wspólnie upieczony chleb...oj mogła bym jeszcze wymieniać i wymieniać....Krótko podsumowując - to był DOBRY ROK...
Kochani teraz chwilę organizacyjnie- post o Karaibach - w przygotowaniu, w wolnej chwili staram się przebrnąć przez te setki zdjęć jakie tam wypstrykaliśmy i pewnie pojawi się wkrótce:))))))))))))) Mam nadzieje, że się Wam spodoba. A dzisiejszy post to porcja inspiracji - jakże mogłoby być inaczej -  tak na zakończenie tego 2013....
A zaraz czas przygotowań do imprezy- pazurki, fryzurki, sukienki... prasowane męskie koszule... dobre humory i u Nas obowiązkowo - różowy szampan - który już się dzielnie chłodzi :)))))))))))
Miłego dnia moi Mili :))))))))))))****


2 komentarze: