środa, 25 czerwca 2014

Nadzieja potrzebna od zaraz...

Nagłe przewartościowanie...to taki moment w życiu kiedy szerzej otwierają się Nam oczy... kiedy pojawia się myśl, okropna myśl, że jest choć cień szansy na to, że rzeczy, sprawy, które ciągle odkładamy na później mogą nigdy nie zostać załatwione, że zabraknie na nie czasu...jaka to straszna myśl i jak bardzo mocno bije wtedy serce...i jak łzy cisną się do oczu... Mówi się: "Strach ma wielkie oczy"...to fakt...i  Każdemu przychodzi z nim się mierzyć w różnych sytuacjach Nas chwyta, nie pyta o odpowiednią porę, czy humor, nie zważa na plan tygodnia, po prostu się pojawia i sprawdza Naszą wytrzymałość i silę wiary w to, że będzie dobrze...Życzę zatem dziś Wszystkim i sobie...tej wiary silnej, ogromnej, nieustającej...niech płomyk nadziei ogniskiem będzie...Zdjęcia: Pinterst.com

10 komentarzy:

 1. Ja tej wiary przede wszystkim zyczę Tobie droga Madziu. Tak mi szalenie przykro, gdy tyle złego się dzieje w Twoim życiu, musisz byc silna.
  Trzymaj się Kochana! Tule mocno!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Madziu życzę Ci tego ogniska wiary z całych sił! I żeby mała nadzieja, urosła do rangi nadziei rzeczywistej - Madziu trzymaj się, wysyłam moc energii dla Ciebie, Taty i wszystkich Was! I mocno Cię przytulam - nie daj się i bądź silna, chociaż w takich chwilach tej siły brakuje, to tym bardziej jest ona potrzebna. Buziaki Kochana! :*****

  OdpowiedzUsuń
 3. Siły Kochana Ci życzę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  ściskam najmocniej jak tylko się da!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. uwielbiam foty na Twoim blogu zawsze coś wynajdziesz:-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Znam to znam... i chyba podświadomie czuję o co Ci chodzi i dlaczego... dużo siły...niech nadzieja Cię przepełnia ;-). Buziaki Kochana i tulę ;-)

  OdpowiedzUsuń
 6. och...nie lubie gdy dopada mnie nostalgia...Nie jestem wtedy sobą. Trzymam kciuki za wszystko co dzieje się u Ciebie!

  OdpowiedzUsuń
 7. Cudownie dobrałaś do swoich przemyśleń zdjęcia :) Idealnie ilustrują treść i przesłanie Twojej wypowiedzi. Pozdrawiam ciepło :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Życzę aby wszystko ułożyło się jak najlepiej, życzę siły wielkiej i nigdy niegasnącej nadziei. I czasu jak najwięcej... Same pozytywne myśli do Ciebie śle i tuzin spadających gwiazd:**

  OdpowiedzUsuń
 9. W życiu trzeba wiele siły żeby pokonać trudności. Czasem najzwyczajniej w świecie nie ma skąd jej brać. Na szczęście są inni ludzie i to oni dodają otuchy. Trzymaj się więc!!!!

  OdpowiedzUsuń
 10. Kochani BARDZO DZIĘKUJĘ za wsparcie i wszystkie ciepłuchne słowa otuchy:)))))) Jesteście WSPANIALI:))

  musi być dobrze- nie ma innej opcji:)))

  OdpowiedzUsuń