czwartek, 18 kwietnia 2013

Ubrany w słowa...

Podążając za tytułem :)) ubierzmy nasz dom w słowa...wypisujmy je na ścianie, na tablicach, umieszczajmy w ramkach, w formie plakatów, typografii. Niech towarzyszą Nam w kuchni, na biurkach, w sypialniach, pokojach dziecięcych, garderobach!!! :))) Niech nas motywują do działania, przypominają o tym co ważne w życiu, prowokują do uśmiechu. Może spowodują, że w tym codziennym pośpiechu uda nam się na sekundę zatrzymać i poczuć... bo często jest tak, że żyjemy tak szybko, że zapominamy o odczuwaniu, o czerpaniu radości z najprostrzych czynności, małych rzeczy i nie dostrzegamy w nich nic wyjątkowego...tak wiele tracimy... Zwracajmy uwagę na piękno tego świata, niezaniedbujmy swoich Przyjaciół, kochajmy naprawdę...

8 komentarzy:

 1. Pięknie napisałaś. Zdjęcia sliczne. pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie chce mi się szukać inspiracji,a u Ciebie podane na tacy!Świetny wybór i bardxzo inspirujące!pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo mnie to cieszy :)))))
   Pozdrawiam serdecznie ******

   Usuń
 3. Uwielbiam wszelkiego typu sentencje "ubrane" tak by były ozdobą domu! Na razie jestem na etapie krzeseł, stołu, ogólnie rzecz ujmując mebli ale jak tylko się z tym uporam pomyślę o jakimś ciekawym dodatku z miłym słowem dla mieszkańców :)
  Świetne inspiracje!!!
  Pozdrawiam serdecznie, Ania

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aniu bardzo dziekuję za tak pozytywny komentarz i cieszę się, że udaję mi się inspirować:))****Tym czasem moooocno trzymam kciuki za krzesła, stoły :)))))

   Buziaki :)****

   Usuń
 4. Inspirująco u Ciebie :)) Szukam sentencji, która mnie urzeknie i którą będę chciała mieć i chyba takową znalazłam właśnie u Ciebie:))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wspaniale , bardzo się cieszę.

   Pozdrawiam słonecznie :)))))))

   Usuń